אודות מעגלי קשב

לעיתים אנו ההורים, שמים לב שהילד שלנו מתקשה בכיתה, אולי גם המורה מתלוננת שאינו יושב בשקט ומפריע לחבריו.... אנו תוהים ממה נובע הקושי, ייתכן שזוהי הפרעת קשב?! לעתים נראה כי אין לו חברים והוא לא מסתדר עם בני כיתתו... האם יש לו בעיה חברתית?! יש פעמים בהן נראה כי קשה לו להבין את חומר הלימוד, הוא מתקשה בכתיבה, מתקשה להכין שיעורים, לא מספיק במבחנים... אולי יש לו לקות למידה?.... הוא מסוגר, רגיש, נוטה לבכות בקלות...אולי יש לו בעיה רגשית?!.... אז מה בעצם יש לו?! איך ניתן לאתר את מקור הקושי? איך נוכל לעזור לו?!

"מעגלי קשב" רעננה, הוא מרכז רב תחומי לאבחון וטיפול בהפרעות קשב וריכוז (ADHD), לקויות למידה והתנהגות, אשר הוקם בשנת 2005 במטרה לתת לכם מענה בתחומים אלה, הכל תחת קורת גג אחת. במכון צוות רב-תחומי ומקצועי ביותר בתחומי הנוירולוגיה, פסיכיאטריה, פסיכולוגיה ובתחום הדידקטי - כל זאת במקום המשרה אוירה נעימה ובאזור נגיש לתושבי השרון והמרכז. ל"מעגלי קשב" סניפים בירושלים, במודיעין ובטירה במשולש.

אנו פועלים מתוך מחויבות עמוקה לספק מידע, סיוע ותמיכה להורים, החל מרגע הפנייה אלינו ועד לסיום הטיפול. ב"מעגלי קשב" יש לכם אוזן קשבת לכל פנייה ובקשה בתחומים אלה. מעגלי קשב הוא גם מכון הסדר עם קופות החולים המשלימות של כללית, מכבי ומאוחדת.

האבחונים המבוצעים ב"מעגלי קשב" מוכרים ע"י כל מוסדות החינוך, האוניברסיטאות וצה"ל. להורים החפצים בכך, אנו שמחים להציע להגיע אלינו לפגישת הכוון עם איש מקצוע, להציג שאלות ולקבל את כל המידע הנדרש כדי שיהיו בידיכם הכלים הנכונים לקבלת החלטה.

picture about decor picture decor
decor picture
יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו? שלחו פניה ונשמח לעמוד לרשותכם או התקשרו עכשיו - 09-7402022
הסניפים שלנו
סניף ירושלים
חזקיהו המלך 17, ירושלים
טלפון: 09-7402022
סניף מודיעין
בדולח 19, קייזר, מודיעין
טלפון: 09-7422344
סניף רעננה
התעשייה 25, רעננה
טלפון: 09-7402022
סניף טירה
המרכז הרפואי אלרחמה
טלפון: 09-7402022
picture branches decor
מאוחדת
מכבי
כללית